خرید آسانسور از شرکت اوکسین

خرید آسانسور از شرکت اوکسین

نصب آسانسور در ساختمان ها و آپارتمان های بلند یک ضرورت و در عین حال یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود. وقتی یک سیستم آسانسور در ساختمان نصب می شود، باید از آن بتوان تا چندین سال استفاده کرد. زیرا تعویض آسانسورها به راحتی امکان پذیر نیست و هزینه های هنگفتی نیاز دارد. در این شرایط انتخاب و خرید یک آسانسور باکیفیت، کارآمد و بسیار ایمن، مساله ای بسیار حائز اهمیت است. با توجه به این مساله، انتخاب چنین سیستمی از میان انواع و مدل های مختلف آسانسور کاری دشوار است. بنابراین ضروری است به هنگام خرید آسانسور به نکاتی توجه شود تا سیستم خریداری شده از کیفیت و کارایی قابل قبولی برخوردار باشد. در ادامه به بررسی این نکات پرداخته ایم.

بزرگترین شوروم آسانسور در اوکسین لیفت

نکات مهم هنگام خرید آسانسور

در خرید آسانسور باید به چند نکته کلیدی و بسیار مهم توجه شود تا آسانسوری که خریداری و سپس نصب می شود، بتواند کارآمد و ایمن باشد. از این رو در ادامه نکات مهم در خرید آسانسور بیان شده است.

 • توجه به نوع آسانسور و سیستم محرکه آن

آسانسورها به انواع و مدل های مختلف تقسیم می شوند. همچنین هر کدام از آن ها با سیستم محرکه خاصی کار می کنند. از انواع آسانسورها می توان به مدل های مسکونی، صنعتی، کارگاهی، خودروبر، شیشه ای، ویلایی، خانگی، لوکس یا لاکچری، بدون موتورخانه یا روملس و ….. اشاره کرد. سیستم های محرکه در آسانسورها نیز به مدل های کششی، هیدرولیکی، مغناطیسی، وینچی، پنوماتیک، گیربکس دار و گیرلس تقسیم می شوند. از میان تنوع آسانسورها بر اساس مدل، کاربری و سیستم محرکه باید بتوان یک مدل را که می تواند برای ساختمان مناسب باشد، انتخاب کرد.

آسانسور

 • توجه به کاربری ساختمان و ارزیابی نیازهای آن

نکته دیگر در خرید آسانسور، توجه به نوع ساختمان و کاربری آن است. ساختمان ها هر کدام کاربری هایی متفاوتی از قبیل مسکونی، صنعتی، خدماتی، اداری، تجاری، فروشگاهی و غیره دارند. در این صورت هر کدام از آن ها سیستم آسانسور مناسب خود را نیاز دارند و باید ارزیابی درستی از نیازهای ساختمان انجام گیرد تا یک آسانسور مناسب برای آن انتخاب شود. نیازهای ساختمان به آسانسور شامل جابجایی کاربران و بارهایی است که در بین طبقات انجام می شود. ممکن است ساختمانی مسکونی باشد و نیاز چندانی به جابجایی بار نداشته باشد و فقط افراد ساکن تردد کنند. اما در ساختمان های تجاری، استفاده از آسانسوری که مخصوص حمل بارهای سنگین باشد، یک ضرورت محسوب می شود. پس وقتی قصد خرید آسانسور را دارید، به نوع ساختمان و کاربری آن توجه کنید تا بتوانید سیستم مناسبی را انتخاب کنید.

 • توجه به ظرفیت آسانسور

پیش از خرید یک آسانسور مناسب و کارآمد، لازم است میزان ظرفیت آن را مشخص کنید. ظرفیت آسانسور هم با توجه به میزان ترددهای ساکنان و کارکنان ساختمان های مختلف مشخص می شود. برای مثال ساختمانی که ارتفاع آن بیش از ده طبقه باشد، مسلما نیاز به آسانسوری با ظرفیت بزرگ تر نسبت به ساختمان 4 طبقه دارد. توجه به ظرفیت آسانسور مساله ای بسیار مهم است. زیرا چنانچه برای ساختمانی بزرگ آسانسوری با ظرفیت کم تر نصب شود، امکان جابجایی کاربران با مشکلات زیادی مواجه می شود. از سوی دیگر نصب آسانسور با ظرفیت بیشتر برای ساختمان کوچک هم به نوعی اتلاف هزینه های زیاد است و از نظر اقتصادی به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست.

 • توجه به سرعت آسانسور

نکته مهم دیگری که باید به هنگام خرید آسانسور آن را مورد توجه قرار داد، مساله سرعت جابجایی کابین است. آسانسورها از نظر سرعت، تفاوت های زیادی باهم دارند. در این صورت شما وقتی قصد انتخاب یک سیستم را دارید، باید به تناسب سرعت آن با ارتفاع و تعداد طبقات ساختمان و نیز تعداد افراد استفاده کننده توجه داشته باشید. مسلما آسانسوری که سرعت کابین آن به یک متر در ثانیه می رسد برای ساختمانی با ارتفاع 4 یا 5 طبقه مناسب است. اما همین آسانسور برای ساختمانی که ارتفاع آن به بیش از ده متر می رسد، اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی رود. به طور کلی هر چه ارتفاع ساختمان و تعداد افراد استفاده کننده افزایش می یابد، نیاز به آسانسوری وجود دارد که سرعت بالاتری نیز داشته باشد.

 • توجه به ایمنی آسانسور

مساله ایمنی وسایل و دستگاه هایی که مستقیما با افراد سروکار دارند، اهمیت بسیار زیادی دارد. آسانسور نیز یکی از این دستگاه هاست که به دلیل ارتباط مستقیم با افراد باید ایمنی آن در سطح بالایی باشد. آسانسورها از نظر ایمنی تفاوت هایی باهم دارند که لازم است به هنگام خرید آن به سراغ سیستم هایی بروید که بالاترین میزان ایمنی را داشته باشند. البته بسیاری از تولیدکنندگان آسانسور استانداردهای ایمنی را برای محصولات خود به طور کامل رعایت می کنند و گواهی آن را نیز دارند. اما با وجود این بهتر است با کارشناسان حوزه آسانسور به منظور اطلاع از شرایط فنی و ایمنی آسانسورها مشورت کنید. در این خصوص می توانید مواردی از قبیل نوع و کیفیت قطعات، نوع ترمزها و تجهیزات ایمنی، سیستم هشدار اضطراری، رعایت استانداردهای ایمنی، داشتن گواهینامه های مربوطه و موارد دیگر را مورد بررسی قرار دهید. همچنین می توانید از نظرات کارشناسان در این زمینه استفاده کنید.

 • عدم خرید آسانسورهای انحصاری

در میان شرکت های مختلف تولیدکننده آسانسور، برخی از آن ها سیستم هایی را تولید می کنند که حالت انحصاری دارد و تنها خودشان تولیدکننده آن هستند. در این شرایط توصیه می شود به سراغ خرید چنین سیستم هایی نروید. زیرا قطعات و تجهیزات این سیستم ها حالت انحصاری دارد و تعمیر یا تعویض آن ها به راحتی امکان پذیر نیست. همچنین، به دلیل انحصاری بودن، خرید این سیستم ها و قطعات آن ها هزینه بالایی نیاز دارد.

علاوه بر مساله سیستم های انحصاری، باید از خرید آسانسورهایی که طراحی خاص دارند نیز تا حد امکان خودداری شود. زیرا قطعات و تجهیزات چنین آسانسورهایی کمیاب بوده و به شکل انحصاری تولید می شوند. در این صورت قاعدتا تعمیرات و سرویس چنین دستگاه هایی با مشکلات زیادی روبرو شده و هزینه آن نیز چند برابر می شود.

 • توجه به کیفیت قطعات و عمر مفید آسانسور

آسانسورها سیستم هایی هستند که پس از نصب باید تا سال ها بتوانند کار کرده و خدمات دهی کنند. بنابراین هیچ گاه نباید به سراغ سیستمی رفت که ممکن است عمر مفید کم تری داشته باشد. زیرا هزینه کردن برای خرید سیستمی که عمر مفید کوتاه اما قیمت پایین تری دارد، نوعی اتلاف سرمایه محسوب می شود. به این دلیل که مجددا پس از دوره کوتاه چند ساله، باید هزینه های هنگفتی برای خرید و نصب سیستم جدید پرداخت شود. پس شما لازم است به هنگام خرید آسانسور، میزان کیفیت و طول عمر آن ها را مورد بررسی قرار دهید. سپس سیستمی را برای خرید انتخاب کنید که قطعات مرغوب و باکیفیتی داشته باشد. زیرا قطعات این سیستم ها با داشتن کیفیت بالا، طول عمر بیشتری خواهند داشت و در کوتاه مدت دچار خرابی یا فرسودگی نخواهند شد. بدین منظور مشورت با یک کارشناس یا تکنسین حوزه آسانسور می تواند در این زمینه مفید باشد.

 •  توجه به قابلیت ها و امکانات آسانسور

پیش از خرید آسانسور، لازم است قابلیت ها و امکاناتی را که از سیستم انتظار دارید، مشخص کنید. زیرا آسانسورها از نظر قابلیت ها و امکانات تفاوت های زیادی باهم دارند. برای مثال برخی از سیستم ها مجهز به امکاناتی از قبیل تلفن کابین، سیستم ترمز زنجیره ای، زنگ هشدار، سیستم پشتیبانی به هنگام قطع برق، سیستم پخش موسیقی های متنوع، کلیدهای لمسی و قابلیت های دیگر هستند. در این صورت با توجه به نوع کاربری و محل استقرار ساختمان، تعداد افراد استفاده کننده، نوع کاربران، تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان، میزان بودجه خرید و …… آسانسوری با قابلیت های مورد انتظار را انتخاب و خریداری کنید.

 • توجه به ظاهر آسانسور

ضروری است به هنگام خرید آسانسور به شکل ظاهری آن توجه کنید. زیرا شکل ظاهری آسانسور باید با نوع ساختمان تناسب داشته باشد. برای مثال نصب آسانسوری با شکل معمولی در لابی هتللی مجلل نمی تواند پذیرفتنی باشد. همچنین نمی توان یک آسانسور لوکس یا لاکچری را در یک ساختمان مسکونی و معمولی نصب کرد. بنابراین، تناسب ظاهر آسانسور با نوع سبک و کاربری ساختمان و نیز ترکیب این دو، مساله بسیار مهمی تلقی می شود.

شرکت فروش آسانسور

 • توجه به قیمت آسانسور و تعیین میزان بودجه

نکته مهم دیگری که باید به هنگام انتخاب و خرید یک آسانسور مناسب برای ساختمان مورد توجه قرار گیرد، مساله قیمت آن است. آسانسورهایی که توسط  شرکت های سازنده تولید می شوند، از لحاظ قیمت تفاوت های زیادی باهم دارند. به طور کلی قیمت آسانسور، به فاکتورهایی از قبیل نوع  شرکت سازنده و میزان اعتبار آن، نوع و کیفیت قطعات استفاده شده، میزان تخصص و مهارت پرسنل شرکت، نوع گارانتی و مدت زمان آن، میزان سرعت کابین و ظرفیت آن، نوع آسانسور و سیستم محرکه آن و ….. بستگی دارد. با وجود این سعی کنید آسانسوری را برای ساختمان خود انتخاب کنید که قیمت مناسبی داشته باشد. در عین حال هم، کیفیت آن قابل قبول باشد. زیرا خرید آسانسورهایی که قیمت بسیار بالایی دارند و کارایی آن ها هم در حد متوسطی است، به هیچ وجه به صرفه نخواهد بود.

همچنین، به هنگام خرید آسانسور، باید میزان بودجه خود را از قبل مشخص کرده باشید. یعنی شما باید بتوانید مطابق با میزان بودجه تان، یک سیستم مناسب را انتخاب و خریداری کنید. در این خصوص، استفاده از نظرات کارشناسان به منظور خرید آسانسوری مناسب با توجه به میزان بودجه در اختیار، می تواند کمک کننده باشد.

 • توجه به نوع شرکت سازنده

شرکت های متعددی در صنعت آسانسور فعالیت می کنند که از نظر اعتبار، سابقه، کیفیت سیستم های تولیدی و غیره با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. در این صورت همواره باید به هنگام خرید آسانسور، محصولات شرکت های معتبر و شناخته شده را در اولویت قرار دهید. دلیل آن هم کیفیت و کارایی بالای محصولات این شرکت ها و همچنین پشتیبانی فنی آن ها از سیستم های تولیدی شان است. شرکت های معتبر می کوشند سیستم هایی را تولید کنند که از بالاترین فناوری ها برخوردار بوده و در عین حال کارایی و کیفیت بالایی هم داشته باشند. همچنین در موضوع سرویس و نگهداری آسانسورها و تعمیرات آن ها نیز خدمات مطلوبی به مشتریان ارائه می دهند. در این خصوص، شما باید از شرکت های مختلف آسانسوری تحقیق کنید. با تحقیق از این شرکت ها می توانید آن هایی را که از همه بیشتر شناخته شده تر و معتبرتر هستند، تشخیص دهید. سپس از میان شرکت های معتبر و باسابقه، یک شرکت را برای خرید آسانسور انتخاب کنید. پس از آن، به بررسی آسانسورهای تولیدی آن شرکت پرداخته و آسانسوری را که از لحاظ معیارهای مختلف برای ساختمان مناسب است، انتخاب کنید.

 • توجه به نوع سرویس و نگهداری آسانسور

شما باید به هنگام خرید آسانسور، به نوع سرویس و نگهداری و نیز الزامات مربوط به آن توجه کنید. زیرا هر نوع سرویس و نگهداری به اقدامات خاصی نیاز دارد و همچنین مدت زمان و هزینه آن ها نیز متفاوت خواهد بود. به این دلیل که آسانسورها از نظر مدل، قطعات تشکیل دهنده، نوع کاربری، ابعاد، نوع سیستم محرکه و غیره با یکدیگر تفاوت دارند. در برخی از موارد ممکن است هزینه های سرویس و نگهداری از هزینه خرید آن نیز بالاتر باشد. بنابراین به این مساله باید توجه کرده و از خرید چنین سیستمی خودداری شود. البته برای آگاهی از موضوع سرویس و نگهداری و هزینه آن ها مشورت با یک کارشناس حوزه آسانسور راهکار مناسبی به نظر می رسد.

 • توجه به نوع گارانتی

آسانسور سیستمی است که از قطعات مکانیکی و الکتریکی بسیاری تشکیل شده است. به طوری که با گذشت مدت زمان کوتاهی پس از راه اندازی آسانسور، ممکن است قطعات آن به نحوی خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. در این صورت گارانتی آسانسور می تواند به کمک مالکان ساختمان ها بیاید تا امکان رفع خرابی ها و تعویض رایگان قطعات فراهم شود. زیرا در غیر این صورت هزینه های بالای تعمیر یا تعویض احتمالی قطعات پس از نصب آسانسور برعهده مالکان ساختمان ها خواهد بود. به هنگام بررسی گارانتی آسانسور، لازم است به نوع و میزان اعتبار آن توجه کنید. هر چقدر گارانتی بتواند تجهیزات بیشتری را پوشش دهد و مدت زمان آن نیز بیشتر باشد، مسلما مناسب تر و بهتر خواهد بود.

آسانسور

راهنمای خرید آسانسور

راهنمای خرید آسانسور مربوط به نکاتی است که باید پیش از خرید آسانسور به آن ها توجه کنیم. این نکات که در بخش قبلی توضیح دادیم، می تواند خرید آسانسور را برای خریداران آسان تر کند. در این صورت آسانسوری که خریداری و نصب می شود، می تواند عملکرد مطلوب، ایمنی لازم و البته طول عمر بیشتری نیز داشته باشد. خریدارانی که بدون توجه به راهنمای خرید آسانسور و نکات مربوط به آن، اقدام به خرید آسانسور می کنند، نمی توانند انتظار عملکرد و کیفیتی مطلوب را داشته باشند. در این صورت، پیامد آن، اتلاف هزینه های خرید و نصب آسانسور خواهد بود.

فروش آسانسور

شرکت های فعال در صنعت آسانسور هر کدام با توجه به شرایط خود می کوشند تا بتوانند در فروش آسانسور و تجهیزات وابسته، مشتریان بیشتری را جذب کنند. البته در فروش آسانسور، علاوه بر قیمت مناسب تر آسانسور و قطعات، فاکتورهای دیگری از قبیل کیفیت تجهیزات و قطعات، گارانتی و خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی اصولی، رعایت استانداردها در طراحی، تولید و نصب، ایمنی بالا، عملکرد مطلوب سیستم و غیره، تاثیرگذار هستند. در این خصوص، شرکت اوکسین لیفت با توجه به سابقه قابل توجه در صنعت آسانسور، همواره کوشش کرده است تا با بهره گیری از امکانات و تجهیزات روز و همچنین نیروی انسانی متخصص، آسانسورهای باکیفیت و ایمنی را تولید کند که بتواند در فروش آن ها موفق باشد.

شرکت فروش آسانسور

با توجه به رشد جمعیت و کمبود زمین در کلان شهرها و شهرهای بزرگ، احداث ساختمان ها و آپارتمان های بلند به پدیده ای معمول در این شهرها تبدیل شده است. تمامی ساختمان های بلند برای تردد آسان کاربران نیاز به سیستم های آسانسور دارند. به همین دلیل شرکت های متعددی تاسیس شده اند که در تولید و فروش انواع مدل های آسانسور فعالیت می کنند. در میان این شرکت ها، شرکت های باسابقه و معتبرتر، انواع مدل های آسانسور را با کیفیت و کارایی بالا و البته رعایت استانداردهای مختلف تولید کرده و در بازار عرضه می کنند. شرکت اوکسین لیفت یکی از این شرکت های باسابقه است که کوشش می کند با توجه به تقاضای بازار و نیازهای مشتریان، انواع آسانسورها را در مدل های مختلف و کیفیت بالا، تولید و عرضه کند.

قیمت خرید آسانسور

قیمت خرید آسانسور از فاکتورهای مختلفی تاثیر می پذیرد و این فاکتورها تعیین کننده قیمت سیستم هستند. به همین دلیل در بازار، آسانسورها با قیمت های متفاوتی از سوی شرکت های سازنده عرضه می شوند. اگر بخواهیم فاکتورهای موثر بر قیمت خرید آسانسور را بیان کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مدل آسانسور
 • نوع کاربری آسانسور
 • نوع ساختمان و کاربری آن
 • ابعاد آسانسور
 • ارتفاع و تعداد طبقات ساختمان
 • نوع سیستم محرکه آسانسور
 • جنس قطعات و کیفیت آن ها
 • نوع برند یا شرکت سازنده
 • معمولی یا لوکس بودن آسانسور
 • ظرفیت آسانسور
 • و غیره

قیمت خرید آسانسور خانگی

قیمت آسانسور خانگی، همانند سایر مدل های آسانسور، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. این فاکتورها باعث می شود که آسانسورهای خانگی در بازار با قیمت های متفاوتی عرضه شوند. فاکتورهایی که در بخش قبلی بیان کردیم در تعیین قیمت آسانسور خانگی نیز تاثیرگذار هستند. بنابراین برای اطلاع از قیمت های این آسانسورها، بهتر است با شرکت های معتبر آسانسوری تماس بگیرید. کارشناسان این شرکت ها می توانند اطلاعات دقیق تر و جامعی درباره قیمت آسانسورهای خانگی و فاکتورهای تاثیرگذار بر آن را به شما ارائه دهند.

مشاوره خرید آسانسور

مشاوره خرید آسانسور در واقع استفاده از نظرات کارشناسان و متخصصان صنعت آسانسور به منظور خرید بهترین آسانسور برای ساختمان است. زیرا بسیاری از خریداران اطلاعات تخصصی و کاملی درباره انواع آسانسورها، نحوه کارکرد، عمر مفید، قیمت و غیره ندارند. در این صورت کارشناسان می توانند با مشاوره های تخصصی به خریداران کمک کنند تا طبق بودجه ای که در اختیار دارند، بهترین سیستم آسانسور را برای ساختمان، انتخاب و خریداری کنند. در این زمینه کارشناسان شرکت اوکسین لیفت می توانند با ارائه مشاوره های تخصصی به خریداران آسانسور، به آن ها کمک کنند تا سیستم مناسبی را خریداری کنند. این کارشناسان ضمن برخورداری از دانش تخصصی در زمینه آسانسور، از تجارب ارزشمندی نیز بهره مند هستند. در این صورت با ارائه مشاوره های تخصصی، خریداران می توانند دیدگاه واقع بینانه تری درباره خرید آسانسور داشته باشند و بتوانند بودجه خود را صرف خرید مناسب ترین آسانسور کنند.

خرید آسانسور ارزان

برخی از خریداران به دلیل محدودیت بودجه، قصد خرید آسانسور ارزان را دارند. آسانسورهای ارزان، دستگاه هایی هستند که فاقد آپشن ها و امکانات خاص بوده و ظاهری معمولی دارند. در این سیستم ها از متریال گران قیمت با تزئینات خاص و جذاب استفاده نمی شود. البته از نظر استانداردهای طراحی و نصب و نیز الزامات ایمنی، این آسانسورها در سطح قابل قبولی هستند. به این منظور شرکت اوکسین از جمله سازندگان آسانسور است که در محصولات خود، انواع آسانسورهای ارزان قیمت را نیز به خریداران عرضه می کند. این آسانسورها از لحاظ کیفیت و کارایی مورد تایید بوده و خریداران می توانند با توجه به بودجه در اختیار، آن ها را انتخاب و خریداری کنند.

مرکز فروش آسانسور در تهران

هر کدام از شرکت های آسانسوری که به فروش انواع آسانسورها و تجهیزات مربوطه در تهران می پردازند، به عنوان مرکز فروش آسانسور در تهران نیز شناخته می شوند. این شرکت ها تلاش بسیاری می کنند تا کیفیت و کارایی محصولات خود را هر چه بیشتر ارتقا دهند. علاوه بر این، هر کدام می کوشند تا بر مشکلات و نواقص آسانسورها غلبه کنند و سیستم های تولیدی خود را با فناوری های جدید تطبیق دهند. در این صورت انتخاب یک مرکز معتبر، برای خرید و نصب آسانسور به مساله ای دشوار برای کارفرمایان و مشتریان تبدیل می شود. در این زمینه، شرکت آسانسوری اوکسین لیفت، یکی از مراکز فروش آسانسور در تهران محسوب می شود. این شرکت توانسته است در طول سال ها فعالیت تخصصی خود، با عرضه محصولات باکیفیت و کارآمد، نیازهای کارفرمایان متعددی را برطرف سازد.

فروش آسانسور ارزان

فروش آسانسور ارزان

شرکت های مختلفی وجود دارند که در کنار عرضه انواع محصولات، در فروش آسانسور ارزان نیز فعالیت می کنند. این نوع آسانسورها به لحاظ وجود آپشن ها و امکانات خاص، نسبت به سایر سیستم ها ساده تر هستند. همچنین متریال مورد استفاده در ساخت این سیستم ها از نوع ارزان قیمت است که از ظاهر آن مشخص می شود. اما به لحاظ کیفیت و ایمنی، در سطح قابل قبولی هستند. این نوع آسانسورها برای مشتریانی مناسب هستند که بودجه چندان زیادی برای خرید آسانسورهای گران قیمت تر ندارند. همچنین این آسانسورها عمدتا در ساختمان های معمولی و کم ارتفاع نصب و راه اندازی می شوند. شرکت اوکسین لیفت، یکی از مراکزی است که انواع آسانسورها از جمله مدل های ارزان قیمت را البته در کیفیت و کارایی قابل توجه برای مشتریان تولید و عرضه می کند. مشتریانی که بودجه زیادی ندارند، می توانند محصولات ارزان قیمت شرکت اوکسین را انتخاب و خریداری کنند.

فروش آسانسور بالابر

آسانسورهای بالابر نوعی از سیستم های جابجایی عمودی هستند از آن ها برای جاجایی بارهای سنگین و حتی افراد استفاده می شود. این سیستم ها عمدتا در محیط های صنعتی و کارگاهی به کار می روند و با قدرت و ظرفیت بالایی که دارند، می توانند انواع مصالح، کالاها، تجهیزات و غیره را به راحتی در بین طبقات جابجا کنند. برخی از شرکت های آسانسوری در فعالیت های خود به طراحی و تولید انواع آسانسور بالابر نیز می پردازند که البته از نظر معیارهای مختلف، محصولات این شرکت ها با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. در این زمینه، شرکت اوکسین لیفت به عنوان مجموعه ای باسابقه در صنعت آسانسور، انواع آسانسورهای بالابر را در مدل های مختلف با فناوری های روز تولید می کند. تا از طریق بتواند بخشی از نیازهای کارفرمایان به این سیستم ها را در بخش صنعتی و کارگاهی برطرف کند.

فروش آسانسور پنوماتیک

آسانسور پنوماتیک یا خلا، یکی از انواع بالابرها بر اساس نوع سیستم محرکه به شمار می رود که با فشار هوا کار می کند. به این صورت که بالا و پایین کابین به شکل محفظه ای استوانه ای و خالی ساخته می شود. در اثر مکش هوای محفظه بالایی و ایجاد محیط خلا در آن، فشار هوا در محفظه پایین، باعث بالا رفتن کابین می شود. عکس این فرایند نیز در موقع پایین آمدن کابین اتفاق می افتد. شرکت های مختلف آسانسوری، آسانسورهای خود را عمدتا با سیستم های محرکه کششی و هیدرولیکی تولید کرده و به فروش می رسانند. اما برخی از شرکت ها نیز وجود دارند که آسانسورهای خلا را بسته به نیاز مشتریان تولید کرده و به بازار می کنند. شرکت اوکسین یکی از این شرکت ها تلقی می شود که با تولید و راه اندازی آسانسورهای خلا، کوشش می کند تا بخشی از نیاز بازار به این سیستم ها را تامین کند.

فروش پکیج آسانسور

پکیج آسانسور، یک سیستم آسانسور محسوب می شود که تمامی قطعات آن را یک شرکت تولید کرده است. برخلاف بیشتر آسانسورها که هر کدام از قطعات آن ها ممکن است محصول شرکت خاصی باشند. آسانسورهای پکیج این مزیت را دارند که تمامی قطعات آن ها به دلیل تولیدشان توسط یک شرکت، از کیفیت و استانداردهای یکسانی برخوردارند. در این صورت تناسب و هماهنگی قطعات باعث می شود که آسانسورها عملکرد بهتری داشته باشند. پکیج های آسانسور، عمدتا وارداتی بوده و توسط شرکت های آسانسوری در محل پروژه ها نصب و راه اندازی می شوند. شرکت اوکسین یکی از شرکت های آسانسوری است که در بخشی از فعالیت های خود، اقدام به واردات انواع پکیج های آسانسور می کند. سپس این سیستم ها را با توجه به تقاضای کارفرمایان در محل پروژه ها نصب و راه اندازی می کند.

فروش آسانسور تهران

با توجه به تقاضای بالای مشتریان در تهران به انواع سیستم های آسانسور، شرکت های مختلفی تاسیس شده اند که در کار تولید و فروش آسانسور فعالیت می کنند. با توجه به رقابت شرکت ها با یکدیگر، هر کدام از آن ها تلاش می کنند تا با ارتقای کیفیت و کارایی آسانسورهای تولیدی و البته تعیین قیمت مناسب، بتوانند در زمینه فروش آسانسور عملکرد بهتری داشته باشند. در این خصوص، شرکت اوکسین لیفت با توجه به شرایط بازار و نیازهای متنوع کارفرمایان، همواره کوشش کرده است تا در رقابت با سایر شرکت ها، عملکرد بهتری در فروش آسانسور داشته باشد. این شرکت علاوه بر فروش آسانسور در تهران، محصولات خود را برای مشتریان در دیگر شهرها و مناطق نیز عرضه می کند.

فروش آسانسور خودروبر

آسانسور خودروبر، بالابری است که برای جابجایی عمودی و افقی خودروها در اماکن مختلفی استفاده می شود. از جمله این اماکن می توان به پارکینگ های طبقاتی، تعمیرگاه ها، گاراژها، نمایشگاه های خودرو و غیره اشاره کرد. آسانسورهای خودروبر بسته به مدل شان، می توانند بین دو تا 20 تن بار جابجا کنند. این سیستم ها توسط شرکت های مختلف آسانسوری در مدل ها و ابعاد متفاوتی تولید شده و در اماکن گفته شده راه اندازی می شوند. شرکت اوکسین یکی از این شرکت هاست که با برخورداری از تجهیزات و امکانات مورد نیاز و همچنین نیروی انسانی توانمند خود، انواع آسانسورهای خودروبر را با کارایی بالا تولید و در بازار عرضه می کند.

فروش آسانسور خانگی

آسانسور خانگی یا هوم لیفت، یکی از بالابرهای کوچک تلقی می شود که عمدتا در منازل یا در ساختمان های کم ارتفاع همانند ویلاها، رستوران ها، خانه های دوبلکس یا آپارتمان های مسکونی نصب، و راه اندازی می شوند. این سیستم ها ظرفیتی بین دو تا شش نفر دارند و می توانند با برق تک فاز کار کنند. آسانسورهای خانگی در مقایسه با دیگر سیستم ها، ارزان تر هستند. اما نصب این بالابرها، بر ارزش کلی ساختمان تاثیر زیادی می گذارد. با توجه به تقاضای مشتریان برای خرید و نصب آسانسورهای خانگی، برخی از شرکت های آسانسوری به طراحی و تولید این بالابرها نیز می پردازند. شرکت اوکسین لیفت به عنوان یکی از شرکت های فعال در صنعت آسانسور، بخشی از فعالیت های خود را به تولید انواع آسانسورهای خانگی اختصاص داده است. بنابراین تلاش می کند تا بتواند نیازهای مشتریان خود به این بالابرها را برآورده سازد.

فروش آسانسور خانه

آسانسور خانه را در واقع می توان بالابری تلقی کرد که در ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی نصب و راه اندازی می شود. این سیستم ها عمدتا برای جابجایی ساکنان این ساختمان ها استفاده می شوند و به ندرت برای جابجایی بار یا وسایل مختلف به کار می روند. این آسانسورها ظرفیت مشخصی دارند و کابین آن ها به نحوی است که کاربران در حین جابجایی احساس راحتی داشته باشند. در زمینه تولید و فروش آسانسور خانه شرکت های مختلفی فعالیت می کنند که محصولات آن ها را در بازار می توان خریداری کرد. از جمله شرکت های فعالی که در تولید این گونه بالابرها فعالیت می کند، می توان به شرکت اوکسین لیفت اشاره کرد. این شرکت آسانسوری در طول سال ها فعالیت خود، کوشش کرده است تا انواع آسانسورها از جمله آسانسورهای خانه را در مدل های مختلف و البته با کیفیت بالا تولید و در بازار عرضه کند.

چرا خرید آسانسور از شرکت اوکسین؟

با توجه به نکات و مسائلی که در بالا اشاره کردیم، ما به شما برای خرید آسانسور، شرکت آسانسور اوکسین را پیشنهاد می کنیم. این شرکت جزء شرکت های مطرح و معتبر در صنعت آسانسور محسوب می شود که انواع آسانسورها را در بالاترین کیفیت و منطبق با فناوری های روز جهانی تولید و عرضه می کند. شرکت اوکسین در طول سال های فعالیت خود انواع گواهینامه های استاندارد آسانسور را از مراجع مربوطه دریافت کرده که نشان دهنده کیفیت و استاندارد بالای محصولات آن است. تمامی قطعات و تجهیزاتی که این شرکت در ساخت آسانسورها استفاده می کند، ساخت برندهای معتبر بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند. شرکت اوکسین تلاش می کند تا سیستم هایی را تولید کند که نسبت به محصولات سایر شرکت ها، قیمت مناسب تری داشته باشند. این شرکت همچنین تلاش می کند تا خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی خود را در طول مدت گارانتی به صورت رایگان در اختیار مشتریان محصولات خود قرار دهد. با توجه به توضیحات گفته شده، برای خرید آسانسور، آسانسورهای تولیدی شرکت اوکسین یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود.

 

سوالات متداول:

 • چرا باید به هنگام خرید آسانسور به هزینه های سرویس و نگهداری آن توجه شود؟
  زیرا برخی از آسانسورها هزینه های سرویس و نگهداری بالایی نیاز دارند. به طوری که برخی از سیستم ها هزینه های سرویس و نگهداری آن ها ممکن است از قیمت خرید آسانسور هم بالاتر باشد. در این صورت باید به این نکته پیش از خرید آسانسور توجه شود.
 • چرا باید از خرید آسانسورهای انحصاری خودداری شود؟
  زیرا قطعات و تجهیزات این قبیل آسانسورها حالت انحصاری دارد و کمیاب هستند. در این صورت تعمیر یا تعویض قطعات نیز با مشکلات زیادی روبرو می شود. همچنین این گونه قطعات در صورت موجود بودن بسیار گران قیمت هستند.